Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Sylwester na Mazurach we dwoje

Romantyczny Sylwester we dwoje

Każdy wita najchętniej Nowy Rok w towarzystwie bliskich osób. Zakochanym wystarczy nawet własne towarzystwo. Mogą doskonale spędzić Sylwestra będąc tylko we dwoje, chociażby na Mazurach.

Dlaczego akurat wyjazd na Mazury to dobra propozycja sylwestrowa dla par? Region ten oferuje różne ciekawe pomysły na romantyczne przywitanie Nowego Roku. Można ustalić we dwójkę na co najbardziej ma się ochotę, ale czasami bywa też tak, że jedna z osób robi niespodziankę ukochanej lub ukochanemu. Może to być wyjazd do hotelu ze SPA. Oczywiście duże znaczenie ma tutaj przebywanie w czystym środowisku oraz piękne widoki. W ciągu dnia para może oddawać się takim przyjemnym zabiegom jak aromatyczne kąpiele, relaksujące masaże, odżywczo-regenerujące maseczki na całe ciało itp. Natomiast popołudnie 31.12 zarezerwowane jest zwykle dla fryzjera i kosmetyczki, którzy pomagają przygotować się przed balem sylwestrowym organizowanym przez hotel. Przyjęcia takie charakteryzują się eleganckim wystrojem, muzyką na żywo, dobrym jedzeniem i piciem. Dookoła są właściwie same zakochane pary, jednak nie każdemu odpowiada witanie Nowego Roku z nieznajomymi. Niektórzy wolą zaszyć się gdzieś tylko we dwoje.

Bardzo dobry pomysł to wynajęcie drewnianej chatki z kominkiem. Można liczyć na spokój i ciszę, miłe spacery oraz bardzo przytulne wieczory przy kominku. Można je spędzić niezwykle romantycznie popijając wino, przytulając się i wpatrując w ogień. Natomiast istnieje również możliwość połączenia spokojnego wyjazdu we dwoje z oryginalnym przywitaniem Nowego Roku. Wystarczy wcześniej zarezerwować miejsca i spędzić Sylwestra na statku. To naprawdę wyjątkowy pomysł. Natomiast na Mazurach nie brakuje tego typu propozycji. Podczas przyjęcia na statku są wszystkie atrakcje, na które można liczyć w hotelu czy restauracji – muzyka, towarzystwo, jedzenie, alkohol. Natomiast dochodzi do tego fakt, że płynie się po jeziorze. Ponieważ impreza częściowo odbywa się na zewnątrz trzeba uważać, żeby nie zmarznąć, ale zakochanym i wtulonym w siebie parom rzadko się to zdarza. Oczywiście wymienione tutaj propozycje nie wyczerpują jeszcze wszystkich możliwości, jakie stwarza sylwestrowy wyjazd we dwoje na Mazury.