Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Rodzinny wyjazd sylwestrowy na Mazury

Rodzinny Sylwester na Mazurach z dziećmi

Rodzinny pobyt Sylwestrowy na Mazurach może być świetną zabawą. Z pewnością będzie wyglądał inaczej niż romantyczne powitanie Nowego Roku we dwoje, ale rozmaitych propozycji, które będą ciekawe dla dzieci i dla rodziców nie brakuje.

Oczywiście najlepiej zorganizować kilkudniowy wyjazd rodzinny na Mazury, zakończony powitaniem Nowego Roku w jakiś ciekawy sposób. Po pierwsze można wybrać hotel czy pensjonat, który zapewnia różne atrakcje dla całej rodziny przez 3-4 dni. Pośród nich mogą się znaleźć zabiegi SPA, rodzinne konkursy na świeżym powietrzu, kulig oraz różnego rodzaju przedstawienia i warsztaty dla dzieci. W wieczór sylwestrowy zwykle równolegle odbywa się przyjęcie dla dorosłych oraz kinder bal. Można liczyć na dobre jedzenie i picie, odpowiednią muzykę, tańce oraz zorganizowane zabawy. O północy natomiast odbywa się pokaz sztucznych ogni. Dużym plusem jest to, że organizowane są również specjalne sale do spania dla dzieci, gdzie mają one odpowiednią opiekę, a rodzice mogą bawić się dalej.

Wiele rodzin bardzo chętnie spędza Sylwestra na nartach. To świetny i zdrowy sposób na wspólną zabawę. Można liczyć na dobrze przygotowany i oświetlony stok oraz możliwość zjeżdżania codziennie aż do wieczora. Poza tym dla maluchów organizuje się miejsca do zjeżdżania na sankach. Nie brakuje oczywiście instruktorów narciarstwa, więc można skorzystać z kilku lekcji, jeśli istnieje taka potrzeba. Jeśli chodzi o samo przywitanie Nowego Roku, to uwzględnia się oczywiście zarówno potrzeby rodziców, jak i dzieci.

Jeszcze inna sylwestrowa propozycja dla rodzin, z której można skorzystać na Mazurach, to przywitanie Nowego Roku w gospodarstwie agroturystycznym. Można tam odpocząć w otoczeniu lasów. Czas spędza się czas spacerując, lepiąc bałwana, jeżdżąc na sankach czy biorąc udział w kuligu. Zwykle w gospodarstwie znajduje się duży pokój z kominkiem, gdzie również można miło spędzić czas. W Sylwestra organizowana jest w nim główna impreza, ale oprócz tego jest też zazwyczaj ognisko i pieczenie kiełbasek. Na pewno można liczyć na przyjazną atmosferę i wesołą zabawę.