Rodzinny Sylwester na Mazurach z dziećmi

Rodzinny pobyt Sylwestrowy na Mazurach może być świetną zabawą. Z pewnością będzie wyglądał inaczej niż romantyczne powitanie Nowego Roku we dwoje, ale rozmaitych propozycji, które będą ciekawe dla dzieci i dla rodziców nie brakuje.

Oczywiście najlepiej zorganizować kilkudniowy wyjazd rodzinny na Mazury, zakończony powitaniem Nowego Roku w jakiś ciekawy sposób. Po pierwsze można wybrać hotel czy pensjonat, który zapewnia różne atrakcje dla całej rodziny przez 3-4 dni. Pośród nich mogą się znaleźć zabiegi SPA, rodzinne konkursy na świeżym powietrzu, kulig oraz różnego rodzaju przedstawienia i warsztaty dla dzieci. W wieczór sylwestrowy zwykle równolegle odbywa się przyjęcie dla dorosłych oraz kinder bal. Można liczyć na dobre jedzenie i picie, odpowiednią muzykę, tańce oraz zorganizowane zabawy. O północy natomiast odbywa się pokaz sztucznych ogni. Dużym plusem jest to, że organizowane są również specjalne sale do spania dla dzieci, gdzie mają one odpowiednią opiekę, a rodzice mogą bawić się dalej.

Wiele rodzin bardzo chętnie spędza Sylwestra na nartach. To świetny i zdrowy sposób na wspólną zabawę. Można liczyć na dobrze przygotowany i oświetlony stok oraz możliwość zjeżdżania codziennie aż do wieczora. Poza tym dla maluchów organizuje się miejsca do zjeżdżania na sankach. Nie brakuje oczywiście instruktorów narciarstwa, więc można skorzystać z kilku lekcji, jeśli istnieje taka potrzeba. Jeśli chodzi o samo przywitanie Nowego Roku, to uwzględnia się oczywiście zarówno potrzeby rodziców, jak i dzieci.

Jeszcze inna sylwestrowa propozycja dla rodzin, z której można skorzystać na Mazurach, to przywitanie Nowego Roku w gospodarstwie agroturystycznym. Można tam odpocząć w otoczeniu lasów. Czas spędza się czas spacerując, lepiąc bałwana, jeżdżąc na sankach czy biorąc udział w kuligu. Zwykle w gospodarstwie znajduje się duży pokój z kominkiem, gdzie również można miło spędzić czas. W Sylwestra organizowana jest w nim główna impreza, ale oprócz tego jest też zazwyczaj ognisko i pieczenie kiełbasek. Na pewno można liczyć na przyjazną atmosferę i wesołą zabawę.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-osrodekmazur-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/functions.php(3721): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('s in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367