Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bal sylwestrowy na statku

Powitanie Nowego Roku na statku

Jedni wolą witać Nowy Rok na nartach, a inni szukają jakichś wyjątkowo oryginalnych pomysłów. Takim pomysłem może być sylwestrowy rejs po mazurskim jeziorze.

Sylwestrowe przyjęcie na statku to coś zupełnie innego niż bal w restauracji czy hotelu. Oczywiście jest również muzyka i to często na żywo, ciepłe posiłki, bufet, desery, barek. Poza tym można liczyć na tańce, konkursy, loterie itp. Jednak fakt, że jest się cały czas na wodzie czyni imprezę znacznie bardziej atrakcyjną. Niektóre oferty dotyczące powitania Nowego Roku na statku lub parostatku obejmują pobyt na nim już od 30.12. Wówczas rezerwuje się też oczywiście kajutę. Koszt przebywania na statku wynosi kilkaset złotych, a nawet więcej. Natomiast w cenę wliczone jest zakwaterowanie, wszystkie posiłki, rejs i bal sylwestrowy. Dla dzieci przewidziane są zniżki, a także różnego rodzaju zabawy i atrakcje, które powinny przypaść do gustu najmłodszym gościom statku. Wszystko to powoduje, że rejs statkiem może być świetnym pomysłem na spędzenie rodzinnego Sylwestra na Mazurach.

Jeziora mazurskie są rozległe i bardzo piękne. Stwarzają idealne warunki dla sylwestrowych rejsów. Oczywiście statki są wspaniale udekorowane i dobrze oświetlone. Jedyne na co trzeba uważać, to żeby nie zmarznąć wychodząc na zewnętrzny pokład. Mróz i wiatr mogą być tu naprawdę mocno odczuwane. Trzeba więc pamiętać, żeby dobrze się ubrać wychodząc na zewnątrz pooglądać sztuczne ognie. Kiedy wybije północ kapitan statku składa wszystkim uczestnikom rejsu życzenia noworoczne i strzelają korki szampanów. Oczywiście trzeba uważać ze spożyciem alkoholu, bo po jego nadużyciu miewa się różne dziwne pomysły, co może okazać się niebezpieczne na statku znajdującym się na środku jeziora. Jeśli tylko ktoś potrafi się bawić, to właśnie tego typu rejs-przyjęcie powinno być dla niego naprawdę interesującą propozycją. Korzystają z niej rodziny, pary, ale powitanie Nowego Roku na statku może zainteresować też singli.  Wyjątkowe okoliczności mogą sprawić, że samotne osoby staną się bardziej otwarte i łatwiej będzie im kogoś poznać. Oczywiście najlepiej zarezerwować wtedy miejsca na statku wspólnie z najbliższymi znajomymi, mogą to być oczywiście również single.