Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/bmh.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bal sylwestrowy w hotelu lub pensjonacie na Mazurach

Bale sylwestrowe w hotelach, tanie noclegi

Bal sylwestrowy to z pewnością jeden z najbardziej popularnych pomysłów na wieczór i noc z 31.01 na 01.12. Będąc na Mazurach można przywitać Nowy Rok podczas balu na statku albo w hotelu.

Jeżeli ktoś decyduje się na przyjęcie sylwestrowe w hotelu, to często rezerwuje tam 2 lub 3 noclegi. Niektóre luksusowe hotele połączone są ze SPA, gdzie można bardzo przyjemnie spędzić wolny czas. Przed samym balem można skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki. Na przyjęciu natomiast można liczyć na zabawę prowadzoną przez wodzireja, konkursy, loterie, dobrą muzykę na żywo lub puszczaną przez DJa, pyszne jedzenie i picie oraz szampana o północy. Na takim balu są zarówno pary, które chcę spędzić wyjątkowego i romantycznego Sylwestra, jak i całe rodziny. Chociaż często specjalnie dla dzieci organizuje się obok kinder bal, a potem specjalną salę do spania, gdzie dzieci są pilnowane przez obsługę hotelową, a rodzice mogą się jeszcze bawić.

Wiele hoteli oferuje specjalne pakiety, których cena zawiera już noclegi, wyżywienie, bal, a czasem także inne atrakcje. Może się jednak zdarzyć tak, że ktoś będzie chciał pójść tylko na bal, natomiast zatrzyma się w innym miejscu, gdzie jest taniej. Z pewnością noclegi w kwaterach prywatnych i pensjonatach kosztują mniej niż w hotelach. Jedna osoba może zapłacić za nocleg 25 – 60 zł. Natomiast w hotelach ceny nie schodzą raczej poniżej 100 zł. Oczywiście można w ogóle wziąć pod uwagę powitanie Nowego Roku na balu w pensjonacie. Nie będzie on na pewno tak wystawny, jak w kilkugwiazdkowym hotelu, ale i tak zabawa może być doskonała. Bez wątpienia nie zabraknie tańców i wesołych konkursów. W końcu klimat tworzy nie tylko wystrój, ale przede wszystkim ludzie. Wieczorowe stroje pozwolą poczuć się bardziej wytwornie bez względu na to czy bal będzie się odbywał w drogim hotelu, czy tanim w pensjonacie lub motelu. Jest też zawsze jeszcze inna możliwość, mianowicie wynajęcie kilkunastoosobowego domku. Z takiej opcji korzystają najczęściej grupki znajomych. To dobry pomysł na pomysł na studenckiego sylwestra. Jeśli wszyscy razem zrobią zrzutkę na opłacenie domku oraz na jedzenie i picie, to wcale nie wyjdzie drogo.